Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Wicemistrzynie Polski odebrały medale

Wicemistrzynie Polski odebrały medale

fot. Developres SkyRes Rzeszów/Maciej Goclon

We wtorek medale odebrał ŁKS Commercecon Łódź. Kilka dni później srebro otrzymały siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów. – Pozostaje trochę smutku, bo przez ten wirus musieliśmy skończyć wcześniej. Pracowaliśmy cały sezon dobrze i ciężko, więc to srebro jest zasłużone – przyznała Jelena Blagojević.

W siedzibie firmy Developres SkyRes odbyła się skromna ceremonia przekazania srebrnych medali mistrzostw Polski sezonu 2019/2020. Przedstawicielom klubu wręczali je Paweł Zagumny – prezes Polskiej Ligi Siatkówki, Jacek Kasprzyk – prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Wiesław Kozieł – pełnomocnik zarządu PLS.

Na pewno sezon zakończył się niespodziewanie – mówi Rafał Mardoń, prezes Developres SkyRes Rzeszów. – Runda zasadnicza była bardzo dobra w naszym wykonaniu, pokazaliśmy się z dobrej strony. Graliśmy także bardzo dobry mecz z Chemikiem w finale Pucharu Polski, niewiele nam zabrakło, by wygrać. Oczywiście pozostaje trochę niedosytu, lecz z drugiej strony srebro to bardzo dobry wynik, najlepszy w naszej historii. faza play-off może się zawsze zakończyć różnie, więc bardzo cieszymy się z tego, co mamy.

Medale, poza zarządem klubu, odebrały także Gabriela Polańska, Jelena Blagojević, a także trenerzy Stephane Antiga i Bartłomiej Dąbrowski oraz Paulina Peret, kierownik drużyny. – Cieszę się z tego srebrnego medalu, mój klub nigdy nie był jeszcze tak wysoko na koniec sezonu – mówi Jelena Blagojević. – Pozostaje trochę smutku, bo przez ten wirus musieliśmy skończyć wcześniej. Pracowaliśmy cały sezon dobrze i ciężko, więc to srebro jest zasłużone. Przed rokiem był brąz, teraz drugie miejsce, za rok chcemy walczyć o kolejne cele – dodaje.

Dziwnie odbiera się medale w takiej sytuacji, bez kibiców, bez całej drużyny, bez imprezy – mówi trener Stephane Antiga. – Ciężko było walczyć z drużyną z Polic, raz wygraliśmy, drugi raz prawie się udało. Cóż, chcieliśmy mieć okazję spróbować jeszcze raz, lecz nie było okazji. Patrząc na całą ligę zespół z Polic zasłużył na złoto – dodaje.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved