Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Wicemistrz Europy zagra w Perugii

Wicemistrz Europy zagra w Perugii

fot. Karolina Koster

Jan Zimmermann w następnym sezonie będzie bronił barw Sir Safety Conad Perugia. Niemiecki rozgrywający w poprzednich rozgrywkach występował w belgijskim Greenyard Maaseik. O miejsce w podstawowym składzie drużyny prowadzonej przez Vitala Heynena będzie musiał walczyć z Draganem Travicą.

Jan Zimmermann do ligi włoskiej trafił z belgijskiego Greenyard Maaseik, z którym w 2019 roku wygrał mistrzostwo kraju. Na swoim koncie rozgrywający ma także mistrzostwo Niemiec zdobyte w barwach VfB Friedrichshafen. Siatkarz jest także członkiem kadry, z którą wywalczył srebrny medal mistrzostw Europy.Jan Zimmermann miał już wcześniej okazję pracować z obecnym trenerem Perugii. Działo się to w czasie kiedy Vital Heynen prowadził reprezentację Niemiec. – Znam Vitala od momentu, kiedy byłem młodym sportowcem w kadrze – powiedział rozgrywający. – Jest świetnym trenerem z prostym, ale bardzo jasnym pomysłem na siatkówkę. Można zobaczyć i poczuć, że był zawodnikiem i bardzo mi się to podoba. Trzeba za tym podążać i nie będzie żadnych problemów, a pojawi się wiele pozytywnych rzeczy – dodał siatkarz.

Przychodzę do silnego klubu i myślę, że każdy zna tych wszystkich świetnych zawodników, którzy są częścią tego zespołu. We wszystkich drużynach Vitala nie ma jedynie siedmiu, ośmiu czy dziewięciu dobrych graczy, ale jest cała czternastka. To robi różnicę na plus w jakości treningów w ciągu tygodnia i czyni zespół bardziej nieprzewidywalnym – zakończył Jan Zimmermann.

źródło: inf. własna, sirsafetyperugia.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę