Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wiaczesław Tarasow sezon dokończy w Katarze

Wiaczesław Tarasow sezon dokończy w Katarze

fot. Klaudia Piwowarczyk

Wiaczesław Tarasow nie zagra już w tym sezonie w barwach BBTS-u Bielsko-Biała. Rosyjski zawodnik koszulkę ekipy z Beskidów założył 10 razy, ale sezon dokończy w Katarze, gdzie został wypożyczony.  

Pucharowy mecz z LUK Politechniką Lublin był ostatnim spotkaniem Wiaczesława Tarasowa w barwach BBTS Bielsko-Biała. Rosjanin wyjechał na pięciomiesięczne wypożyczenie do katarskiego zespołu Al-Rayyan. – Dziękujemy Slavie za występy w szeregach naszego zespołu. Nie żegnamy się definitywnie, okres wypożyczenia kończy się w kwietniu i będziemy wówczas rozmawiać o przyszłości – powiedział prezes BBTS S.A. Mirosław Krysta.Rosyjski przyjmujący dołączył do BBTS-u na początku sierpnia, wówczas na zastępstwo za przebywającego na kwarantannie Argentyńczyka Luciano Vicentina. Po kilku tygodniach zawodnik wraz z kierownictwem klubu wypracowali formę współpracy. Początkiem listopada gracz otrzymał ofertę z topowego katarskiego zespołu Al- Rayyan, który walczy o najwyższe cele w rozgrywkach, w których bierze udział. – Dziękuję, że mogłem być częścią zespołu BBTS w obecnym sezonie, mam nadzieję, że swoimi występami pomogłem kolegom z drużyny, jak i całemu klubowi. Było mi bardzo miło współpracować z wszystkimi. Będę śledził rozgrywki BBTS i kibicował w osiągnięciu założonych celów. Życzę jak najwięcej zwycięstw i obronienia Pucharu Polski Tauron 1. Ligi i oczywiście awansu do Plusligi. Być może jeszcze zagram dla Bielska-Białej – skomentował Wiaczesław Tarasow.

W obecnym sezonie rozegrał on w bielskich  barwach 10 oficjalnych spotkań, w tym jedno pucharowe. Zdobył łącznie 115 punktów (w tym 13 blokiem, 8 serwisem), trzykrotnie był wybierany najlepszym zawodnikiem meczu.

źródło: bbtsbielsko.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę