Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wiaczesław Tarasow sezon dokończy w Katarze

Wiaczesław Tarasow sezon dokończy w Katarze

fot. Klaudia Piwowarczyk

Wiaczesław Tarasow nie zagra już w tym sezonie w barwach BBTS-u Bielsko-Biała. Rosyjski zawodnik koszulkę ekipy z Beskidów założył 10 razy, ale sezon dokończy w Katarze, gdzie został wypożyczony.  

Pucharowy mecz z LUK Politechniką Lublin był ostatnim spotkaniem Wiaczesława Tarasowa w barwach BBTS Bielsko-Biała. Rosjanin wyjechał na pięciomiesięczne wypożyczenie do katarskiego zespołu Al-Rayyan. – Dziękujemy Slavie za występy w szeregach naszego zespołu. Nie żegnamy się definitywnie, okres wypożyczenia kończy się w kwietniu i będziemy wówczas rozmawiać o przyszłości – powiedział prezes BBTS S.A. Mirosław Krysta.Rosyjski przyjmujący dołączył do BBTS-u na początku sierpnia, wówczas na zastępstwo za przebywającego na kwarantannie Argentyńczyka Luciano Vicentina. Po kilku tygodniach zawodnik wraz z kierownictwem klubu wypracowali formę współpracy. Początkiem listopada gracz otrzymał ofertę z topowego katarskiego zespołu Al- Rayyan, który walczy o najwyższe cele w rozgrywkach, w których bierze udział. – Dziękuję, że mogłem być częścią zespołu BBTS w obecnym sezonie, mam nadzieję, że swoimi występami pomogłem kolegom z drużyny, jak i całemu klubowi. Było mi bardzo miło współpracować z wszystkimi. Będę śledził rozgrywki BBTS i kibicował w osiągnięciu założonych celów. Życzę jak najwięcej zwycięstw i obronienia Pucharu Polski Tauron 1. Ligi i oczywiście awansu do Plusligi. Być może jeszcze zagram dla Bielska-Białej – skomentował Wiaczesław Tarasow.

W obecnym sezonie rozegrał on w bielskich  barwach 10 oficjalnych spotkań, w tym jedno pucharowe. Zdobył łącznie 115 punktów (w tym 13 blokiem, 8 serwisem), trzykrotnie był wybierany najlepszym zawodnikiem meczu.

źródło: bbtsbielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved