Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Weronika Wołodko rozstaje się z ekipą #VolleyWrocław

Weronika Wołodko rozstaje się z ekipą #VolleyWrocław

fot. Volley Wrocław

Klub #VolleyWrocław poinformował o pierwszych zmianach w zespole. Weronika Wołodko postanowiła opuścić drużynę z Dolnego Śląska i w kolejnym sezonie nie będzie reprezentować biało-zielonych barw. 

Weronika Wołodko w klubie ze stolicy Dolnego Śląska występowała już wcześniej w latach 2017-2019. Przychodząc do Wrocławia, siatkarka miała zaledwie 18 lat i doświadczenie drugoligowe. Później rozgrywająca przeniosła się do UNI Opole, które rywalizuje na zapleczu ekstraligi i stanowiła o sile opolskiej drużyny. Wołodko powróciła do #VolleyWrocław właśnie po tej rocznej przerwie w Opolu.W tym sezonie rozgrywająca w 23 spotkaniach TAURON Ligi rozegrała 63 sety. Co ciekawe zdobyła 38 punktów, w tym cztery asy serwisowe oraz osiemnaście razy zatrzymała rywalki. Aż cztery bloki zaliczyła w jednym spotkaniu – przeciwko Grot Budowlanym Łódź, co jest jej osobistym rekordem. Obok Adrianny Szady udanie kierowała grą #VolleyWrocław, kilkakrotnie wychodząc w pierwszym składzie lub dając niezwykle cenną zmianę.

– Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim za ten sezon. Szczególnie kibicom, których bardzo brakowało nam w sportowych halach. Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie będzie już możliwe rozgrywanie meczów z kibicami na trybunach. Liczę mocno i wierzę w to, że wkrótce się zobaczymy  – powiedziała Weronika Wołodko.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON ligi

źródło: #VolleyWrocław

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę