Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Weronika Sobiczewska rozstała się z BKS-em

Weronika Sobiczewska rozstała się z BKS-em

fot. Michał Szymański

Pierwsze karty na sezon 2023/2024 odkrywa BKS BOSTIK Bielsko-Biała, który poinformował, że jego barw nie będzie broniła już Weronika Sobiczewska, która w Bielsku-Białej spędziła tylko jeden sezon. Jest to druga zawodniczka, która w międzysezonowej przerwie opuściła szeregi BKS-u.

Miniony sezon był udany dla BKS-u Bielsko-Biała. Mimo że podopieczne Bartłomieja Piekarczyka ostatecznie zakończyły go tuż poza podium, przegrywając rywalizację o brązowy medal z Grot Budowlanymi Łódź, to w wielu meczach pokazały się z bardzo dobrej strony. Na pewno na dobre chciałyby zadomowić się w ligowej czołówce, ale w międzysezonowej przerwie czeka je trochę zmian. Klub już ogłosił, że w kolejnych rozgrywkach jego barw nie będzie broniła już Tara Ceasar. Podobnie będzie z Weroniką Sobiczewską, która także opuściła zespół z Bielska-Białej.Sezon 2022/2023 był jedynym, w którym barwy BKS BOSTIK Bielsko-Biała reprezentowała Weronika Sobiczewska. Popularna „Sobi” wystąpiła w 26 meczach, zdobywając łącznie 120 punktów (105 atakiem, 8 blokiem i 7 zagrywką. Najwięcej punktów Weronika zdobyła w pierwszym meczu sezonu. Z Energą MKS Kalisz bialska atakująca punktowała aż 20 razy!

Co więcej w obecnym sezonie „Sobi” poprawiła swoje dwa rekordy życiowe. W meczu z UNI Opole trzykrotnie zaserwowała asa (i to w bardzo ważnych momentach!), a w spotkaniu z OnlyBio Pałacem Bydgoszcz zdobyła dwa punkty blokiem.

– Niestety, po każdym sezonie nadchodzi czas zmian i rozstań. Jest to moment, w którym chciałabym się pożegnać. Dziękuję wszystkim osobom, z którymi miałam okazje współpracować, szczególnie dziewczynom, sztabowi jak i osobom z biura. Miniony sezon dał mi wiele radości jak i lekcji na przyszłość. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam stanowić część takiej drużyny a atmosferę którą razem stworzyliśmy, z pewnością będę długo wspominać. Do zobaczenia – pożegnała się Weronika Sobiczewska.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2023/2024

źródło: bkssa.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę