Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wasyl Tupczij nowym zawodnikiem Barkomu-Każany Lwów

Wasyl Tupczij nowym zawodnikiem Barkomu-Każany Lwów

fot. CEV

Zespół Barkom-Każany Lwów ogłosił pozyskanie doświadczonego atakującego Wasyla Tupczij. Reprezentant Ukrainy w ostatnich latach grał Nice Volley Ball, Arago de Sete oraz Cambrai Volley.

Mierzący 196 cm zawodnik rozpoczął karierę w ukraińskim zespole SHVSM-SumDU z siedzibą w Sumach. W 2015 roku podpisał kontrakt z Altay VC z Kazachstanu, a dwa lata później wyjechał do Francji, gdzie grał w Nice Volley-Ball. W latach 2018-2021 reprezentował Arago de Sète, a w poprzednim sezonie grał dla Cambrai Volley.Jak dotąd Barkom-Każany Lwów, który zadebiutuje w polskiej PlusLidze, ogłosił pozyskanie Wladyslawa Szczurowa, Bohdana Mazenko i Jonasa Kvalena.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi 2022/2023

źródło: Barkom-Kazhany Lwów

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę