Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > W pierwszym dniu Memoriału Gawłowskiego wygrane Norwida i Lechii

W pierwszym dniu Memoriału Gawłowskiego wygrane Norwida i Lechii

fot. FIVB

W czwartek w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczął się dwudniowy Memoriał im. Wiesława Gawłowskiego. W pierwszym meczu dnia Exact Systems Norwid Częstochowa pokonała Arkę Tempo Chełm 3:0. W drugim spotkaniu turnieju Lechia Tomaszów Mazowiecki pokonał SPS Chrobrym Głogów również 3:0.

Wiesław Stanisław Gawłowski był wybitnym polskim siatkarzem, trenerem, mistrzem świata z Meksyku i mistrzem olimpijski z Montrealu. W reprezentacji narodowej rozegrał aż 366 spotkań (1969–1980), co do niedawna stanowiło rekord w polskiej siatkówce. Włodarze klubu z Tomaszowa Mazowieckiego właśnie temu wybitnemu zawodnikowi dedykują ten turniej. Dlatego to właśnie jemu dedykowany jest ten towarzyski turniej.W pierwszym czwartkowym spotkaniu po przeciwnych stronach siatki stanęli siatkarze z Częstochowy i Chełmu. Podopieczni Piotra Gruszki po dość równym meczu wygrali w trzech setach.

W drugim pojedynku dnia po przeciwnych stronach siatki stanęli gospodarze memoriału, czyli siatkarze Lechii oraz głogowianie. Drużyny rozegrały trzy równe partie. W decydujących fragmentach chłodną głowę zachowali podopieczni Mateusza Mielnika.

W piątek zostaną rozegrane decydujące mecze odpowiednio o trzecie i pierwsze miejsce.

Program i wyniki Memoriału im. Wiesława Gawłowskiego:

8 września (czwartek)
Exact Systems Norwid Częstochowa – Arka Tempo Chełm 3:0
(27:25, 25:16, 25:18)
Lechia Tomaszów Mazowiecki – SPS Chrobry Głogów 3:0
(25:18, 26:24, 28:26)

9 września (piątek)
godz. 16:00 mecz o 3. miejsce: Arka Tempo Chełm – SPS Chrobry Głogów
godz. 19:00 mecz o 1. miejsce: Exact Systems Norwid Częstochowa – Lechia Tomaszów Mazowiecki

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę