Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > #VolleyWrocław zmierzy się z zespołem z Bundesligi

#VolleyWrocław zmierzy się z zespołem z Bundesligi

fot. Łukasz Krzywański

Przed #VolleyWrocław kolejne dwa sparingi. Tym razem we Wrocławiu zostaną rozegrane dwa mecze z rywalem z siatkarskiej Bundesligi – SC Potsdam.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni wrocławski zespół zagrał 4 sparingi i 1 sparingomecz. Tempo rozgrywania meczów było bardzo szybko, a pomiędzy spotkaniami brakowało czasu na regularne trenowanie.Założyliśmy sobie właśnie taki scenariusz. Po powrocie z PreZero Grand Prix rzuciliśmy się na głęboką wodę i zagraliśmy kilka sparingów prawie z marszu. Zebraliśmy cenne dane, pozwoliliśmy dziewczynom nacieszyć się siatkówką po tak długim czasie bez gry – powiedział Wojciech Kurczyński w jednym z pomeczowych podsumowań.

Wyniki sparingów nie napawały optymizmem. #VolleyWrocław nie wygrał żadnego meczu, a – mimo często wyrównanej walki – w poszczególnych spotkaniach udawało się wygrywać jedynie pojedyncze sety. W ostatnim tygodniu nie zabrakło jednak czasu na trening i analizy zdobytego materiału meczowego.

Teraz nadszedł czas na kolejną weryfikację formy przed sezonem. W piątek i sobotę wrocławianki zagrają z przedstawicielem siatkarskiej Bundesligi – SC Potsdam. Zacieśnia się zatem współpraca pomiędzy klubem z Potsdamu i #VolleyWrocław – siatkarki z Dolnego Śląska miały okazję trenować i sparować w Niemczech w styczniu, a teraz dojdzie do rewanżu we Wrocławiu.

Piątkowy mecz rozpocznie się o 17:00, natomiast sobotni o 14:00. Transmisja z sobotniego meczu pojawi się na profilu wrocławskich siatkarek na portalu Facebook.

źródło: volleywroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved