Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > #VolleyWrocław zagra z Energą MKS Kalisz

#VolleyWrocław zagra z Energą MKS Kalisz

fot. Michał Szymański

Na swój kolejny mecz sparingowy #VolleyWrocław uda się w podróż do Kalisza, gdzie w czwartek zmierzy się z miejscowym zespołem Energa MKS. Wrocławianki będą chciały przełamać swoją niemoc w meczach kontrolnych, w których nie odniosły ani jednego zwycięstwa. 

Rozgrywki TAURON Ligi zbliżają się wielkimi krokami. #VolleyWrocław rozegrał kilka sparingów, ale nie może być zadowolony z wyników meczów. Wprawdzie na etapie przygotowań nie jest to najważniejsze, ale przegrane w kolejnych sparingach mogą niepokoić kibiców z Dolnego Śląska. Ostatnio wrocławianki zagrały z SC Potsdam i w dwumeczu zdołały ugrać tylko seta. Wygrany set był ostatnim zagranym przez obie drużyny i jednocześnie pokazem dobrej gry wrocławskiego zespołu, co daje nadzieję na przełamanie sparingowej niemocy. Wszyscy we wrocławskim klubie mają nadzieję na lepszą grę i kontynuują realizację planu przygotowań do sezonu 2020/2021.Podopieczne trenera Jacka Pasińskiego są również na etapie przygotowań oraz szlifowania formy na niecałe trzy tygodnie przed rozgrywkami. W miniony weekend stoczyły dwa wyjazdowe sparingi – z Grot Budowlanymi Łódź oraz ŁKS-em Commercecon Łódź. W obu spotkaniach lepsze okazały się gospodynie, które wygrały 3:1. – Jedziemy do Kalisza, by zdobyć upragnione pierwsze zwycięstwo. Start ligi coraz bliżej i nasza gra powinna wyglądać coraz lepiej. Bardzo mocno nad tym pracujemy. Sparing z drużyną z Kalisza to kolejny sprawdzian, który da nam obraz, w których elementach zdołaliśmy się poprawić jako drużyna, a gdzie czeka nas jeszcze dużo pracy w ciągu najbliższych tygodni – powiedziała Paula Słonecka.

Sparing z Energą MKS Kalisz jest jednym z ostatnich, jaki czeka #VolleyWrocław przed startem sezonu TAURON Ligi. Początek meczu z Kaliszem zaplanowany jest na 19:00 i zostanie rozegrany w Arenie Kalisz.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved