Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > #VolleyWrocław ogłosił nową przyjmującą

#VolleyWrocław ogłosił nową przyjmującą

fot. Michał Szymański

Przyjmująca Paula Słonecka od nowego sezonu będzie występować w barwach #VolleyWrocław. 28-latka ostatnie dwa sezony spędziła w drużynie Enea PTPS Piła, z którą w tym roku zakończyła rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet na 8. miejscu.

Słonecka zadebiutowała w I lidze kobiet w 2011 roku, kiedy, jako mistrzyni Polski juniorek, dołączyła do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W pierwszej lidze przyjmująca spędziła kolejne 5 sezonów, jednak w 2017 roku, razem z Treflem Proximą Kraków, awansowała do ekstraklasy. W najwyższej klasie rozgrywkowej Słonecka grała jeszcze w Ostrowcu Świętokrzyskim i Pile, z której, po dwóch sezonach regularnej gry, przechodzi do #VolleyWrocław.

#VolleyWrocław wybrałam z dwóch powodów. Zewsząd słyszę, że miasto jest bardzo piękne i chciałam się przekonać na własnej skórze, czy rzeczywiście tak jest. Drugim i ważniejszym powodem jest to, że #VolleyWrocław to stabilny klub. Rozmawiałam z wieloma dziewczynami i od żadnej nie usłyszałam złego słowa. To ważne, szczególnie w dzisiejszych trudnych czasach – powiedziała Paula Słonecka, przyjmująca #VolleyWrocław

Nie będzie tajemnicą, gdy powiem, że o Paulę staraliśmy się także w poprzednich sezonach. Cieszę się, że teraz doszliśmy do porozumienia i będziemy mogli oglądać ją w naszych barwach. To niezwykle charakterna postać, boiskowy walczak. Jestem przekonany, że pozyskaliśmy właśnie bardzo dobrą siatkarkę – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Paula Słonecka w sezonie 2019/2020 zdobyła dwie statuetki MVP. Atakiem punktowała 237 razy, blokiem 28 i zagrywką 15 razy, zdobywając w sumie 280 punktów. W drużynie #VolleyWrocław to już drugie nazwisko na przyjęciu. Wcześniej na pozostanie w stolicy Dolnego Śląska zdecydowała się Natalia Murek.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved