Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > #VolleyWrocław będzie miał zupełnie nowe rozegranie

#VolleyWrocław będzie miał zupełnie nowe rozegranie

fot. Łukasz Krzywański

Do grona zawodniczek, których w przyszłym sezonie nie zobaczymy w drużynie z Wrocławia, dołącza druga rozgrywająca – Dominika Mras. Oznacza to, że ta pozycja w dolnośląskiej drużynie zostanie całkowicie przebudowana – wcześniej ogłoszono bowiem, że we Wrocławiu nie zagra także Natalia Gajewska.

Dla rozgrywającej był to trzeci sezon w ekstraklasie kobiet. Wcześniej występowała w Treflu Sopot i ŁKS-ie Commercecon Łódź.  Zanim trafiła do #VolleyWrocław rozegrała bardzo dobry sezon na pierwszoligowych parkietach – w barwach UNI Opole.

Gdańszczanka dołączyła do składu w minionym sezonie jako druga rozgrywająca, by wspomóc Natalię Gajewską i zadanie wykonała z nawiązką. Na boisku spisywała się na miarę swoich możliwości, o czym najlepiej świadczy fakt, że dwukrotnie odebrała nagrodę dla najlepszej zawodniczki meczu (w spotkaniach domowych z Energą MKS Kalisz i Wisłą Warszawa). Wystąpiła w 55 setach, zaserwowała 5 asów i postawiła 3 punktowe bloki. Przede wszystkim jednak dobrze dystrybuowała piłki pomiędzy swoje koleżanki z drużyny.

– Moja przygoda z #VolleyWrocław dobiega końca. Bardzo dużo nauczyłam się w tym sezonie i spędziłam tutaj naprawdę fajny czas. Dziękuję kibicom za wspieranie nas w tym sezonie i mam nadzieję, że szybko się zobaczymy ponownie – powiedziała Dominika Mras.

– Dziękujemy Dominice za cały sezon sportowej walki. Dzielnie zastępowała Natalię Gajewską, a przez środkową cześć sezonu – stanowiła o sile naszej drużyny. Życzymy powodzenia w nowym klubie i także mówimy: do zobaczenia! – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Dominika Mras jest drugą, obok Natalii Gajewskiej, rozgrywającą, która opuszcza ekipę #VolleyWrocław. Pozycja ta we wrocławskim klubie zostanie przebudowana i pojawią się dwie nowe siatkarki.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: volleywroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved