Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > VolleyStation oficjalnym oprogramowaniem sędziowskim imprez pod egidą FIVB

VolleyStation oficjalnym oprogramowaniem sędziowskim imprez pod egidą FIVB

fot. volleyballworld.

Volleyball World i FIVB łączą siły z VolleyStation żeby zrewolucjonizować zarządzanie rozgrywkami i zbieranie danych z siatkarskich boisk na całym świecie. VolleyStation zostało oficjalnym oprogramowaniem sędziowskim, systemem do zbierania danych i technologii zarządzania zawodami podczas imprez organizowanych przez Volleyball World i FIVB.

Tegoroczny sezon w siatkówce oraz w siatkówce plażowej obfituje w ekscytujące i innowacyjne dane, pozwalające na jeszcze dogłębniejszą analizę gry. Dzięki partnerstwu Volleyball World z VolleyStation, setki milionów fanów tego sportu na całym świecie może odnieść wrażenie przebywania jeszcze bliżej wydarzeń sportowych. Polski start-up technologiczny stał się oficjalnym dostawcą oprogramowania do zbierania i analizy danych oraz technologii do zarządzania rozgrywkami dla wszystkich turniejów siatkówki halowej i plażowej organizowanych przez FIVB, włączając w to: Siatkarską Ligę Narodów, mistrzostwa świata w siatkówce plażowej, Beach Pro Tour, Turnieje Kwalifikacji Olimpijskich Paryż 2024 oraz Klubowe Mistrzostwa Świata.Nowoczesne i efektywne narzędzia VolleyStation wprowadzą nową jakość dostarczanych danych, pozwolą na jeszcze bardziej złożoną analizę i bezpośrednio przełoży się to na dalszą transformację tzw. fan experience. Zmiany dotyczą sposobu odbioru wydarzenia zarówno podczas kibicowania na żywo w hali, czy na plaży, jak również śledzenia meczów online. Dodatkowo nowe oprogramowanie zwiększy możliwości efektywnego zarządzania zawodami przez Volleyball World i FIVB. – VolleyStation dostarcza najlepsze rozwiązania technologiczne dedykowane zarządzaniu danymi oraz rozgrywkami, którym zaufały profesjonalne ligi siatkówki, kluby, trenerzy i uniwersytety z całego świata. Także współpraca z Polsatem na polskim rynku daje nam pewność, że VolleyStation ma doświadczenie i wiedzę jak dostarczać dane o ogromnym znaczeniu nie tylko dla Volleyball World i FIVB, ale także dla całego siatkarskiego ekosystemu – mówił Guido Betti, dyrektor biznesowy Volleyball World.

– Cieszymy się, że możemy połączyć siły z VolleyStation, aby zapewnić najlepsze w swojej klasie narzędzia do gromadzenia danych i zarządzania siatkówką, dążąc do innowacji we wszystkich obszarach naszej pracy. Rozumiemy ogromną wartość danych, które pomagają nam przenieść siatkówkę i siatkówkę plażową na wyższy poziom – podkreślił natomiast prezes FIVB, Dr Ary S. Graça. – Jesteśmy niesamowicie dumni z tego ważnego partnerstwa z Volleyball World. To potwierdza nasze możliwości oraz udowadnia zdobyte doświadczenie na każdym możliwym polu we współpracy w świecie siatkówki. Nasze szerokie zrozumienie i zdolność do zaspokojenia globalnych potrzeb organizacji siatkarskich są widoczne we wszystkich przedsięwzięciach na arenie międzynarodowej – podsumował Łukasz Wróbel, dyrektor naczelny VolleyStation.

O VolleyStation

Warszawska firma sport-techowa szturmem podbiła światowy rynek siatkówki. Rozpoczynając z nieskomplikowanym pomysłem udoskonalenia siatkarskiej analizy w 2018 roku, VolleyStation obecnie oferuje bogatą gamę rozwiązań technologicznych opartych na danych. W portfolio znajdują się produkty do kompleksowego wsparcia lig, turniejów i federacji siatkarskich w zakresie protokołu elektronicznego, zarządzania rozgrywkami, rozwiązania streamingowe i wideo, tworzenie baz danych i stron internetowych, a także sprzęt hardware. VolleyStation współpracuje także bezpośrednio z nadawcami telewizyjnymi i bukmacherami. Wraz z dynamicznym wzrostem firmy rok do roku, VolleyStation posiada obecnie ponad pięciuset klientów w trzydziestu krajach i rozwiązania technologiczne są użytkowane przez tysiące unikalnych użytkowników na całym świecie

 

źródło: VolleyStation

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę