Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Vojvodina zdobyła mistrzostwo Serbii szósty raz z rzędu

Vojvodina zdobyła mistrzostwo Serbii szósty raz z rzędu

fot. ossrb.org

Vojvodina NS Seme Nowy Sad bez żadnych problemów wygrała czwarty mecz finałowej serii play-off mistrzostw Serbii, zdobywając szósty z rzędu tytuł w tych rozgrywkach.

Rywalem finałowym Vojvodiny był piąty po sezonie zasadniczym Spartak Subotica, który sensacyjnie wyeliminował zwycięzcę rundy ligowej Crvenę Zvezdę. Vojvodina przystępowała do play-off z drugiej lokaty i zgodnie z oczekiwaniami dotarła do meczów o złoty medal.Pierwszy mecz faworyci wygrali 3:0, ale w drugim musieli się już dużo mocniej namęczyć, rozstrzygając spotkanie dopiero w tie-breaku. Po przeniesieniu rywalizacji do Suboticy Spartak mocno zaatakował i zwyciężył w trzeciej rywalizacji serii 3:0. Ostatnie spotkanie trwało już jednak tylko nieco ponad godzinę, zakończyło się zwycięstwem Vojvodiny 3:0 i tym samym mistrzostwo Serbii powędrowało do klubu z Nowego Sadu.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę