Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Vivian Pellegrino nadal siatkarką UNI Opole

Vivian Pellegrino nadal siatkarką UNI Opole

fot. Łukasz Krzywański

Vivian Pellegrino, to kolejna zawodniczka, która zostanie w UNI Opole na sezon 2022/2023.  Doświadczona brazylijska środkowa do UNI Opole dołączyła w minionym sezonie, wcześniej występowała w Tarnowie.  Wcześniej broniła barw klubów w swoim kraju. 

W ostatnim sezonie Vivian Pellegrino rozegrała dla UNI Opole 25 meczów, zdobyła 260 punktów, z czego 25 zagrywką i 69 blokiem.  Dało jej to miejsce w czołówce rankingu blokujących.  To kolejna po Gabrieli Makarowskiej, Adrianie Adamek, Marcie Orzyłowskiej i Kindze Stronias  zawodniczka, która oficjalnie zostaje w klubie. Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi w sezonie 2022/2023

źródło: inf. własna, Uni Opole - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę