Vivian Pellegrino, to kolejna zawodniczka, która zostanie w UNI Opole na sezon 2022/2023. Doświadczona brazylijska środkowa do UNI Opole dołączyła w minionym sezonie, wcześniej występowała w Tarnowie. Wcześniej broniła barw klubów w swoim kraju.
W ostatnim sezonie Vivian Pellegrino rozegrała dla UNI Opole 25 meczów, zdobyła 260 punktów, z czego 25 zagrywką i 69 blokiem. Dało jej to miejsce w czołówce rankingu blokujących. To kolejna po Gabrieli Makarowskiej, Adrianie Adamek, Marcie Orzyłowskiej i Kindze Stronias zawodniczka, która oficjalnie zostaje w klubie.
Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi w sezonie 2022/2023




![Transfery siatkarskie 2026/2027 [02-05.06] – Kolejne rewelacje w Polskich klubach. Tydzień pełen emocji](https://siatka.org/wp-content/uploads/2026/02/52C0508-KATARZYNA-ZAROSLINSKA-KROL-375x250.jpg)




