Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Vital Heynen: Nie było rozmów

Vital Heynen: Nie było rozmów

fot. Piotr Sumara - pzps.pl

Dopiero co pojawiły się pogłoski jakoby Vital Heynen miał po zakończeniu sezonu opuścić Sir Safety Perugia, zespół, którego trenerem jest od 2019 roku, a już zostały one zdementowane przez samego zainteresowanego. W rozmowie z TVP Sport belgijski szkoleniowiec podkreślił, że nie jest to prawda.

W sobotę rano włoskie i co za tym idzie również polskie media obiegła informacja, że Vital Heynen najprawdopodobniej zakończy współpracę z Sir Safety Perugia po zakończeniu sezonu 2020/2021. Belg jest trenerem aktualnego lidera Serie A od 2019 roku i dotychczas dwukrotnie zdobył on z zespołem Superpuchar Włoch. Włoski dziennikarz Gian Luca Pasini poinformował na stronie La Gazzetta dello Sport, że Heynen podobno poinformował już nawet klub o swojej decyzji.Pasini nie zacytował jednak ani szkoleniowca, ani włodarzy klubu, nikt z zainteresowanych nie wydał żadnego oświadczenia odnośnie tych doniesień, pozostały to więc jedynie plotki. Teraz do sprawy odniósł się Vital Heynen w rozmowie z TVP Sport. – Nie było rozmów pomiędzy mną a klubem odnośnie przyszłości. Taka konwersacja nie była nawet zaplanowana — jesteśmy bardzo zajęci bieżącymi sprawami zespołu – podkreślił trener.

Sir Safety Perugia bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie, jest aktualnie liderem z 10 zwycięstwami na 11 meczów. W minionej edycji rozgrywek, przedwcześnie zakończonej z powodu pandemii koronawirusa, zespół z Perugii zajął 3. miejsce. – W Perugii czuję się bardzo dobrze. Relacja z prezesem jest dobra, podobnie jak ze sztabem. Znaleźliśmy odpowiedni balans. Atmosfera wśród zawodników jest świetnia. Cieszę się pracą z siatkarzami. Jest bardzo dużo pozytywów. Podkreślę, żadne decyzje jeszcze nie zapadły – dodał Vital Heynen. Szkoleniowiec wciąż nie podjął również decyzji w sprawie kończącego się w październiku 2021 roku kontraktu z reprezentacją Polski.

źródło: opr. własne, TVP Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved