Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > VERVA Warszawa zagra w turnieju TAURON Giganci Siatkówki

VERVA Warszawa zagra w turnieju TAURON Giganci Siatkówki

fot. cev.eu

Czwartym zespołem, który wystąpi w tegorocznym turnieju TAURON Giganci Siatkówki jest VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Zawody odbędą się w dniach 28-30 sierpnia w Kępnie. Transmisję na żywo z zawodów przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Oprócz stołęcznego zespołu w Kępnie zagrajątakże Trefl Gdańsk, Jastrzębski Węgiel i Skra Bełchatów.

Stołeczny zespół jest jednym z najlepszych klubów siatkarskich w Polsce. W minionym sezonie wywalczył drugie miejsce w PlusLidze. Warto przypomnieć, że klub przejął również bogate tradycje AZS Politechniki Warszawskiej, doskonale znanym w świecie siatkarskim.W VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa występują znakomici siatkarze, w tym mistrzowie świata: Bartosz Kwolek, Andrzej Wrona, Piotr Nowakowski i Damian Wojtaszek, a zespół prowadzi utytułowany trener Andrea Anastasi. Z pewnością udział stołecznej ekipy w turnieju znacznie przełoży się na poziom sportowy turnieju TAURON Giganci Siatkówki.

– Chciałbym bardzo podziękować za zaproszenie na tak wspaniały turniej, który cieszy się renomą nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Jak sama nazwa wskazuje – grają w nim Giganci. Jestem dumny, że dołączamy do tego elitarnego grona. Dwa tygodnie przed inauguracją PlusLigi będziemy mogli sprawdzić swoją formę w starciach z topowymi zespołami. Idea turnieju jest wspaniała! Bardzo się cieszę, że wraz z całą drużyną VERVY Warszawa ORLEN Paliwa będziemy mogli przyczynić się do zebrania środków na szlachetny cel i pomóc potrzebującym – mówi Andrea Anastasi.

– Udział tak silnego zespołu w turnieju TAURON Giganci Siatkówki tylko potwierdza, że grają u nas zespoły z najwyższej półki. W tym roku z oczywistych względów musieliśmy postawić na drużyny z Polski, więc cieszę się, że oprócz PGE Skry Bełchatów, Jastrzębskiego Węgla i Trefla Gdańsk do tego grona dołączyła VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. To zespół, który doskonale wpisuje się w ideę naszego turnieju. Tym bardziej nie możemy się doczekać pięknej sportowej walki z udziałem aż tylu mistrzów świata – mówi Wojciech Rozdolski, pomysłodawca i organizator turnieju TAURON Giganci Siatkówki.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved