Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > VERVA Warszawa ORLEN Paliwa ma nowego środkowego

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa ma nowego środkowego

fot. Jakub Ćmil, vervawarszawa.pl

Pięcioletni kontrakt ze stołecznym klubem podpisał Michał Kozłowski. To nie pomyłka. Wszak w ekipie VERVY jest już jeden Michał Kozłowski. Teraz do doświadczonego rozgrywającego dołącza młody środkowy o tym samym imieniu i nazwisku. – Obaj siatkarze nie są rodziną, zbieżność nazwisk jest przypadkowa – skomentował z uśmiechem Piotr Gacek, dyrektor sportowy warszawskiego zespołu.

Michał trenuje z nami od kilku tygodni. Teraz kibice będą mogli zobaczyć go w składzie meczowym. Wraz z trenerem Andreą Anastasim chcemy inwestować w młodych zawodników, a Michał Kozłowski ma dobre warunki fizyczne i potencjał, żeby stać się solidnym środkowym – skomentował Gacek.Nasza strategia zakłada stopniowe wprowadzanie do drużyny młodych graczy z Warszawy, ale nie tylko. Szukamy utalentowanych graczy w całej Polsce. Michał jest tego przykładem – dodał.

Bardzo się cieszę, że oficjalnie dołączam do drużyny. Jestem przekonany, że treningi pod okiem takiego wybitnego trenera, jakim jest Andrea Anastasi, z takimi świetnymi graczami jak Piotrek Nowakowski czy Andrzej Wrona, pozwolą mi się rozwijać. Będę ciężko pracował, a to zaprocentuje w przyszłości – skomentował Michał Kozłowski.

Michał Kozłowski ma 19 lat i mierzy 203 cm. Jest wychowankiem PUKS Wiktorii Szczytno. Do stolicy przeniósł się z Indykpolu AZS-u Olsztyn. W składzie meczowym nowego zespołu zadebiutuje już w środę 28 października. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w Arenie Ursynów podejmie wówczas ekipę Trefla Gdańsk.

źródło: vervawarszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved