Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Verva osłabiona w decydującym meczu o brąz

Verva osłabiona w decydującym meczu o brąz

fot. Klaudia Piwowarczyk

Verva Warszawa Orlen Paliwa rywalizuje o trzecie miejsce w PlusLidze z PGE Skrą Bełchatów. Do decydującego starcia drużyna ze stolicy przystąpi jednak osłabiona. Atakujący Jan Król doznał urazu mięśni brzucha.

Rywalizacja o brązowy medal mistrzostw Polski wśród mężczyzn toczy się do dwóch zwycięstw. Verva najpierw pokonała PGE Skrę w Bełchatowie 3:2, ale w drugim spotkaniu przegrała 1:3 we własnej hali. Decydujące starcie zostanie rozegrane w środę, a gospodarzem znów będzie Skra.Bełchatowianie mają spore problemy kadrowe, w grach o trzecie miejsce nie uczestniczą dwaj kontuzjowani przyjmujący Milan Katić i Taylor Sander. Przed ostatnim starciem swoje kłopoty ma jednak również ekipa trenera Andrei Anastasiego.

Podczas wtorkowego treningu w Bełchatowie urazu nabawił się Jan Król. Wstępna diagnoza to naciągnięcie lub naderwanie skośnych mięśni brzucha. Jak się okazało, kontuzja wykluczyła atakującego z występu w decydującym meczu o brąz.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę