Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Utytułowana reprezentantka Holandii zawiesza karierę

Utytułowana reprezentantka Holandii zawiesza karierę

fot. Łukasz Krzywański

Trzydziestoletnia atakująca Oranje, Lonneke Slöetjes postanowiła na krótki rozbrat z siatkówką. Mająca na koncie liczne triumfy w lidze tureckiej, Lidze Mistrzyń i Klubowych Mistrzostwach Świata Slöetjes na boisko siatkarskie chce wrócić w styczniu przyszłego roku.

Chciałabym podzielić się czymś z wami. Ostatnio miałam dużo czasu do myślenia i doszłam do wniosku, że gdzieś po drodze straciłam radość z gry w ten najbardziej niesamowity sport na świecie. To wstyd, bo siatkówka dałam mi tak dużo. Spotkałam cudownych ludzi, osiągnęłam wiele celów, wiele się nauczyłam i wszystko to zawsze sprawiało, że byłam szczęśliwa. Dlatego podjęłam decyzję o przerwie do stycznia, by zobaczyć czy potrafię jeszcze znaleźć tę radość i miłość do gry. Mam ogromną nadzieję, że wrócę szczęśliwsza i silniejsza niż kiedykolwiek – poinformowała za pomocą swoich mediów społecznościowych Lonneke Slöetjes.Reprezentantka Holandii ostatni sezon spędziła we włoskim Savino Del Bene Scandicci, do którego trafiła z VakifBanku Stambuł. To z tym tureckim klubem reprezentantka Holandii święciła największe sukcesy. Zdobyła dwa złote i jeden srebrny medal Ligi Mistrzyń, wywalczyła trzy mistrzostwa Turcji i brąz rozgrywek. Nie można zapominać o Superpucharze i Pucharze tego kraju. Dodatkowo dwukrotnie triumfowała w Klubowych Mistrzostwach Świata. Grając głównie w barwach narodowych Holandii w latach 2015-2017 wielokrotnie wybierana była najlepszą atakującą różnorakich rozgrywek.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę