Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Turnieje towarzyskie w Częstochowie – przyjadą zespoły z PlusLigi i TAURON Ligi

Turnieje towarzyskie w Częstochowie – przyjadą zespoły z PlusLigi i TAURON Ligi

fot. tauron1liga.pl

Klub Exact Systems Norwid Częstochowa będzie gospodarzem I Siatkarskiego Turnieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, który odbędzie się 29-30 grudnia w Częstochowie. Obok częstochowian w turnieju wezmą udział drużyny PlusLigi – Cerrad Enea Czarni Radom, MKS Będzin oraz PGE Skra Bełchatów.

Z kolei Częstochowianka zorganizuje I Memoriał im. Lecha Kaczyńskiego, w którym też zobaczymy zespoły z najwyższej ligi, bowiem swój udział potwierdziły #VolleyWrocław i Joker Świecie. Stawkę obok gospodyń uzupełni wicelider I ligi Asotra Płomień Sosnowiec.„Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Klub Sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa w dniach 29-30.XII.2020 r. zorganizuje przy wydatnym udziale Partnera strategicznego – firmy TAURON, I Siatkarski Turniej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego” – czytamy w komunikacie klubu.

Oprócz drużyny gospodarzy Exact Systems Norwid Częstochowa o odpowiedni poziom sportowy zadbają trzy kluby z PlusLigi – PGE Skra Bełchatów, MKS Będzin oraz Cerrad Enea Czarni Radom. Ze względu na pandemię, kibice nie będą mogli oglądać na żywo zmagań wspomnianych drużyn. Transmisję ze wszystkich spotkań przeprowadzi Polsat Sport.

Należy zaznaczyć, że półfinałowe spotkanie PGE Skra Bełchatów – Cerrad Enea Czarni Radom odbędzie się 29 grudnia w Bełchatowie. Zostanie ono rozegrane w ramach zaległej 11. kolejki PlusLigi. Pozostałe trzy spotkania odbędą się już w Hali Sportowej IX LO C.K. Norwida w Częstochowie.

Program I Siatkarskiego Turnieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

29 grudnia (wtorek)
godz. 17.30 Exact Systems Norwid Częstochowa – MKS Będzin
godz. 20.30 PGE Skra Bełchatów – Cerrad Enea Czarni Radom (mecz w Bełchatowie)

30 grudnia (środa)
godz. 15.00 – mecz o III miejsce
godz. 17.30 – mecz o I miejsce

Program I Memoriału im.  Lecha Kaczyńskiego

28 grudnia (poniedziałek)
godz. 12:00 KS Częstochowianka – Joker Świecie
godz. 15:30 #VolleyWrocław – Asotra Płomień Sosnowiec

29 grudnia (wtorek)
godz. 10:30 – mecz o III miejsce
godz. 12:00 – finał

źródło: Klub Sportowy Częstochowianka - Facebook, wksczarni.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved