Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Turniej Legend: Derby Opolszczyzny w finale

Turniej Legend: Derby Opolszczyzny w finale

fot. Stal Nysa

Zespoły z Opolszczyzny zaliczyły zwycięstwa w czwartkowych (16.09) meczach odbywającego się w Nysie Turnieju Legend imienia Zdzisława Kiczyńskiego i Andrzeja Kaczmarka. Niespodziewanie miejscowa Stal ograła mistrza Polski.

W pierwszym meczu kędzierzynianie 3:0 pokonali Cuprum Lubin. Ze zwycięstwa cieszył się atakujący ZAKSY Bartłomiej Kluth. – Chcemy, żeby ta forma rosła. Wiadomo, że jest ciężko, bo trwa okres przygotowawczy, a właściwie jego końcówka, bo do rozpoczęcia sezonu zostały już dwa tygodnie. Chcieliśmy sobie fajnie pograć w tym turnieju. Przed nami jego kolejny dzień i będziemy chcieli wygrać. Cieszymy się, że forma idzie w górę i na pewno będziemy pracowali aby było jeszcze lepiej – mówi.Cuprum Lubin – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
(24:26, 20:25, 17:25)


Niespodzianka nastąpiła w drugim spotkaniu. Miejscowa Stal w trzech setach pokonała mistrza Polski – Jastrzębski Węgiel, który przyjechał do Nysy w nieco okrojonym składzie. – Ten okres przygotowawczy rządzi się swoimi prawami – podkreśla Kamil Dembiec, libero Stali. – Zespoły patrzą na możliwość poprawy elementów, które jeszcze nie do końca funkcjonują. U nas też ich kilka jest i mieliśmy okazję to przetrenować. Fakt, Jastrzębie nie przyjechało w najmocniejszym składzie, ale to nie umniejsza naszej wygranej – dodaje.

Jastrzębski Węgiel – Stal Nysa 0:3
(23:25, 21:25, 17:25)

źródło: radio.opole.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę