Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Tuomas Sammuelvo: Zrobiliśmy to, co było konieczne

Tuomas Sammuelvo: Zrobiliśmy to, co było konieczne

fot. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Belgijski zespół Decospan VT Menen to beniaminek na arenie Ligi Mistrzów. W starciu z Grupą Azoty Kędzierzyn-Koźle nie sprawił niespodzianki i przegrał 0:3, chociaż w drugim secie mógł pokusić się o niespodziankę. 

Zrobiliśmy to, co było konieczne. Wiedzieliśmy, że Menen może rozegrać najlepszy mecz w swoim sezonie. Dlatego włożyliśmy maksimum wysiłku w każdy punkt – podkreślił po meczu Tuomas Sammuelvo, szkoleniowiec polskiego zespołu.W drugim secie Menen zaczął bronić wiele piłek, ale pozostaliśmy cierpliwi i kontrolowaliśmy ich atakujących – dodał trener kędzierzynian. – Zwycięstwo 3:0 na wyjeździe zawsze jest wspaniałe i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyniku.

Mimo porażki w ekipie belgijskiej panowały dobre nastroje. – Wspaniale było rozegrać ten „galowy mecz” w miłej atmosferze przy fantastycznej publiczności – powiedział Jelle Sinnesael, kapitan Decospan VT Menen. – Może powinniśmy byli wygrać drugiego seta, a potem nigdy nic nie wiadomo. Ale ogólnie jesteśmy zadowoleni z gry zespołu. Graliśmy teraz przeciwko dwóm wielkim faworytom i nie możemy się doczekać trzeciego meczu w Karlovarsku. Miejmy nadzieję, że uda nam się tam odnieść pierwsze zwycięstwo i utrzymać się w walce o trzecie miejsce i Puchar CEV.

źródło: cev.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-11-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę