Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Trzykrotna medalistka mistrzostw Polski wzmocni drugoligowca

Trzykrotna medalistka mistrzostw Polski wzmocni drugoligowca

fot. Michał Szymański

Już na początku roku pisaliśmy, że Ewa Kwiatkowska może zagrać w drugoligowym Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki. Przypuszczenia te się potwierdziły i była środkowa ŁKS-u Commercecon Łódź zasili szeregi aleksandrowskiego zespołu. To ważne wzmocnienie klubu, który ostatnio boryka się z kontuzjami i potrzebuje stabilizacji formy przed fazą play-off. 

Ewa Kwiatkowska największe sukcesy odnosiła w ostatnich trzech sezonach, będąc zawodniczką ŁKS-u. Zdobywała z tym klubem kolejno srebrny, złoty i brązowy medal. Środkowa często prezentowała swoje firmowe zagranie z jednej nogi, a jej wielkim atutem była skoczność i dynamika, którymi nadrabiała przeciętny jak na środkową wzrost (182 cm).Zawodniczka w Aleksandrowie spotka się ze swoją dobrą koleżanką z ŁKS-u Commercecon, bowiem asystentką trenera w Libero VIP Gwarant jest z kolei pięciokrotna mistrzyni Polski Izabela Kowalińska. To nie koniec starych znajomych z parkietu. Na środku siatki w aleksandrowskim zespole występuje również Klaudia Gajewska, która w poprzednich sezonach także była Łódzką Wiewiórą.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-02-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę