Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Trzeci Brazylijczyk w Będzinie

Trzeci Brazylijczyk w Będzinie

fot. SESC RJ

Kolonia „Canarinhos” w Będzinie powiększa się Thiago Veloso, Fabio Rodrigues, a teraz Jose Ademar Santana. Tym brazylijskim triem będzie dysponował trener Jakub Bednaruk w nadchodzącym sezonie.  
 
Jose Ademar Santana ma 24 lata i, podobnie jak Fabio, mierzy 198 cm wzrostu. W jego CV znajdują się cztery brazylijskie kluby: EC Pinheiros (2013/2014), Sao Bernardo Volei (2014/2015 – 2016/2017), Vôlei UM Itapetininga (2017/2018 – 2018/2019) oraz Sesc Rio de Janeiro (2019/2020). Teraz czas na MKS Będzin, który będzie jego pierwszym europejskim pracodawcą.Kadra MKS Będzin na sezon 2020/2021:

Rozgrywający: Thiago Veloso (Brazylia), Łukasz Makowski
Atakujący: Rafał Faryna
Środkowi: Artur Ratajczak, Bartosz Gawryszewski, Bartosz Schmidt (wychowanek)
Przyjmujący: Rafał Sobański, Fabio Rodrigues i Jose Ademar Santana (Brazylia)
Libero: Szymon Gregorowicz, Wiktor Haduch (wychowanek)

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: mksbedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę