Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Trzech zawodników zostaje w szeregach Czarnych

Trzech zawodników zostaje w szeregach Czarnych

fot. Klaudia Piwowarczyk

Michał Kędzierski, Mateusz Masłowski oraz Bartosz Firszt w kolejnym sezonie PlusLigi nadal będą występować w barwach drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom. Wspomnieni zawodnicy mają z klubem ważne kontrakty.

W sezonie 2020/2021 kibice Cerrad Enea Czarnych Radom będą mogli oglądać w barwach swojej drużyny trzech siatkarzy: Michała Kędzierskiego, Mateusza Masłowskiego oraz Bartosza Firszta. Wspomniani zawodnicy mają bowiem ważne kontrakty z radomskim klubem.Dla Michała Kędzierskiego sezon 2019/2020 był powrotem do Radomia. Rozgrywający bronił barw WKS-u w sezonach 2013/2014 , 2014/2015 oraz 2016/2017. Ubiegły rok w siatkarskiej PlusLidze popularny „Kędzior” może zapisać do udanych. 25-letni zawodnik zaliczał bardzo dobre występy w drugiej części rundy zasadniczej, gdzie wygrał rywalizację o pierwszego rozgrywającego z Dejanem Vinciciem. Michał Kędzierski wystąpił łącznie w ostatnim sezonie w 23 meczach, zdobywając dla swojego zespołu 16 punktów.

Dla Mateusza Masłowskiego oraz Bartosza Firszta, sezon 2019/2020 był debiutem w barwach Cerrad Enea Czarnych Radom. Mateusz Masłowski do drużyny Wojskowych przeniósł się z Asseco Resovii Rzeszów. Popularny „Masło” wystąpił w 21 meczach w zespole WKS-u, na które złożyło się również 73 rozegrane sety.

Bartosz Firszt do Cerrad Enea Czarnych Radom, przyszedł z I-szlo ligowego zespołu BBTS-u Bielska-Biała, z którym w rozgrywkach 2018/2019 zajął 5. miejsce na zapleczu PlusLigi. Młody przyjmujący w ostatnim sezonie, w barwach Cerrad Enea Czarnych Radom zapisał na swoje konto 23 występy, na które złożyło się 54 sety oraz 40 zdobytych punktów. Najwięcej „oczek” dla zespołu Wojskowych zdobył w meczu przeciwko Grupie AZOTY ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – 8 punktów.

Powoli zaczyna się kształtować drużyna Cerrad Enea Czarnych Radom na sezon 2020/2021. W ostatnich tygodniach klub przedłużył kontrakty z Michałem Ostrowskim oraz Bartłomiejem Grzechnikiem – wychowankami radomskiego zespołu. W kolejnych tygodniach władze klubu będą informować o kolejnych ruchach kadrowych.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved