Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Trentino osłabione przed meczem z ZAKSĄ

Trentino osłabione przed meczem z ZAKSĄ

fot. Klaudia Piwowarczyk

Trentino Itas wylądował w Polsce w poniedziałek wczesnym wieczorem, po zakończeniu podróży, która rozpoczęła się w porze obiadowej przesiadką autobusową z Trydentu do Bergamo i późniejszym lotem samolotem do Krakowa. Gialloblù pozostaną w mieście, w którym rozegrali finał Ligi Mistrzów CEV w kwietniu 2016 (przegrali w tie-breaku z Kazaniem) do wtorkowego poranka, po czym przeniosą się do Kędzierzyna-Koźla autobusem udostępnionym przez ZAKSĘ.

Przed ostatnim meczem grupy D zespół czekają dwa treningi w Azoty Arenie: jeden we wtorkowy wieczór i jeden  w środę o 12:00. W Polsce trener Angelo Lorenzetti będzie musiał obejść się bez Oreste Cavuto i Srecko Lisinaca, którzy pozostali w Trydencie, aby realizować zróżnicowany indywidualny program  treningowy z myślą o kolejnych ważnych spotkaniach. Serbski środkowy wypadł podczas trzeciego seta sobotniego meczu w Civitanova z powodu bólu odcinka lędźwiowego. Sytuacja ta zasugerowała personelowi medycznemu, aby oszczędził mu długiej podróży kontynentalnej, z której Trentino Itas wróci dopiero w czwartek wieczorem.źródło: trentinovolley.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę