Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Trener zostaje w Opolu

Trener zostaje w Opolu

Włodarze Uni Opole, beniaminka TAURON Ligi w nadchodzącym sezonie, zdecydowali się na niewielkie zmiany w składzie w porównaniu z minioną edycją rozgrywek I ligi kobiet. Do ośmiu zawodniczek pozostających w klubie dołączył pierwszy trener zespołu Nicola Vettori.

Drużyna Uni Opole domyka skład na kolejny sezon, w którym powalczy w TAURON Lidze po zajęciu pierwszego miejsca w minionej edycji rozgrywek I ligi kobiet. Klub poinformował już, że cztery siatkarki opuściły szeregi zespołu, pozostało w nim natomiast osiem zawodniczek. Dołączył do nich Nicola Vettori, pierwszy trener opolskiej ekipy.Dla Vettoriego nadchodzący sezon będzie czwartym w roli szkoleniowca Uni Opole. Stopniowo poprawiał on wyniki klubu, z którym w pierwszym roku pracy zajął piąte miejsce w I lidze, w drugim zdobył wicemistrzostwo, by w trzecim wywalczyć złoto zaplecza ekstraklasy i upragniony awans do TAURON Ligi.

Nicola Vettori jest Włochem, jednak od 20 lat mieszka i pracuje w Polsce. W swoim dorobku ma między innymi współpracę z Raulem Lozano w reprezentacjach Polski i Niemiec.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: opr. własne, Uni Opole - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę