Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Trener Akbas kończy współpracę z Chemikiem

Trener Akbas kończy współpracę z Chemikiem

Potwierdziły się nieoficjalne informacje dotyczące zmiany na stanowisku trenera w drużynie mistrzyń Polski. Klub z Polic oficjalnie poinformował, że Ferhat Akbas nie będzie trenerem Grupa Azoty Chemik Police w sezonie 2021/22. Nazwisko nowego szkoleniowca zostanie podane w ciągu najbliższych tygodni.

Turecki szkoleniowiec pracował w polickim zespole dwa lata. Na swoim koncie zapisał dwa mistrzostwa Polski, dwa Puchary Polski i Superpuchar. – To był naprawdę dobry czas. Gdyby ktoś przed startem pracy w Policach powiedział, że zdobędziemy 2-3 trofea, to tureckim zwyczajem targowałbym się o więcej. Do pięciu jednak na pewno był nie wytargował. A jednak. Dziękuję wszystkim siatkarkom, członkom sztabu i pracownikom za wspólnie spędzony czas. Udało nam się wygrać wszystko, co było do zdobycia w Polsce. Poczułem, że to dobry czas na zmianę otoczenia, kolejny etap trenerskiego życia – mówi Ferhat Akbas.Już w styczniu włoski portal volleyball.it donosił, że Ferhat Akbas ma objąć posadę szkoleniowca Eczacibasi Stambuł, który po tym sezonie ma opuścić Marco Aurelio Motta. Turecki klub nie potwierdził jeszcze tych informacji.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę