Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Transfer Tugby Senoglu Ivegin potwierdzony oficjalnie

Transfer Tugby Senoglu Ivegin potwierdzony oficjalnie

fot. Lidia Jaźwińska

Transfer Tuğby Şenoğlu İvegin, utytułowanej zawodniczki VakıfBanku i reprezentacji Turcji, jest już oficjalny. Tuğba Şenoğlu İvegin będzie teraz walczyć o sukcesy japońskiej drużyny Kurobe AquaFairies.

Nowy zespół Tuğby Şenoğlu İvegin, gwiazdy VakıfBanku i narodowej drużyny siatkówki kobiet, został oficjalnie potwierdzony. Choć wcześniej w prasie pojawiały się informacje, że utytułowana przyjmująca trafi do Kurobe AquaFairies, to japońska drużyna właśnie teraz poinformowała o transferze.Prywatnie Tuğba Şenoğlu niedawno wzięła ślub z trenerem koszykówki Burhanem İveginem.

źródło: aksam.com.tr

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę