Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Tomasz Kryński zostaje w Norwidzie Częstochowa

Tomasz Kryński zostaje w Norwidzie Częstochowa

fot. tauron1liga.pl

Atakujący Tomasz Kryński przedłużył kontrakt z Exact Systems Norwidem Częstochowa. – Poza sportowymi wynikami naszej drużyny było wiele czynników, które utwierdziły mnie w tej decyzji. Bardzo dobrze czuję się w Częstochowie oraz w samym klubie – powiedział 25-letni siatkarz pochodzący z Bielska Podlaskiego.

Im bliżej końca sezonu, tym więcej pojawia się informacji transferowych. O przedłużeniu kontraktu z atakującym Tomaszem Kryńskim poinformował Exact Systems Norwid Częstochowa.Siatkarz pozostanie w klubie w sezonie 2021/2022. – Biorąc pod uwagę to, iż miałem długą przerwę spowodowaną kontuzją, jestem bardzo zadowolony, że mogłem osobiście przyczynić się do tak dobrego wyniku sportowego Norwida w obecnych rozgrywkach Tauron 1. Ligi. Od początku sezonu cały klub ciężko pracował na aktualną pozycję naszego zespołu. Liczę, że decydująca faza rozgrywek, która przed nami przyniesie naszym sympatykom wiele radości. Wiem, że nowy sezon będzie dla nas kolejnym wyzwaniem, ale liczę, że przyniesie także wiele sportowych niespodzianek i wraz z całym sztabem oraz wreszcie z naszymi wiernymi kibicami w hali, będziemy mogli cieszyć się wieloma sukcesami naszego klubu – powiedział Kryński.

Atakujący od 2011 roku przez siedem kolejnych sezonów reprezentował barwy Norwida Częstochowa. Następnie przeniósł się do ZAKSY Strzelce Opolskie. Później karierę tego utalentowanego siatkarza zatrzymała kontuzja przewlekłego zapalenia rozcięgna podeszwowego i konieczna była interwencja chirurgiczna. Od sezonu 2020/21 znów z powodzeniem występuje w błękitno-granatowej koszulce Norwida. W trwających rozgrywkach Tauron 1. Ligi rozegrał 88 setów, zdobywając przy tym 320 punktów (270 z ataku, 23 skuteczną zagrywką oraz 27 blokiem).

źródło: ksnorwidczestochowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-02-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę