Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Tomasz Kryński: Chcemy poprawić wynik z poprzedniego sezonu

Tomasz Kryński: Chcemy poprawić wynik z poprzedniego sezonu

fot. https://ksnorwidczestochowa.pl/

W poniedziałkowy wieczór na wyjeździe drużyna MKST Astra Nowa Sól rozegra pierwszy oficjalny mecz o punkty w sezonie 2023/24 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Jej przeciwnikiem będzie KKS Mickiewicz Kluczbork. – Głęboko liczę, że praca, którą sumiennie wykonaliśmy w ostatnich tygodniach przełoży się na naszą skuteczną dyspozycję w każdym pojedynku – powiedział Tomasz Kryński, atakujący nowosolan.

Za drużyną z Nowej Soli blisko dwa miesiące przygotowań do startu sezonu 2023/24 TAURON 1. Ligi. Czy zespół jest gotowy do walki o punkty?

Tomasz Kryński: – Zakończyliśmy okres przygotowawczy, który nie był dla nas łatwy. Włożyliśmy wiele wysiłku, aby jako ekipa być w pełni gotowa do startu rozgrywek. Już w najbliższy poniedziałek rozegramy nasz pierwszy ligowy pojedynek z drużyną z Kluczborka, do którego chcemy podejść z dużą koncentracją i wolą walki. Głęboko liczę, że praca, którą sumiennie wykonaliśmy w ostatnich tygodniach przełoży się na naszą skuteczną dyspozycję w każdym pojedynku 

W poprzednim sezonie zespół MKST Astra był beniaminkiem 1. Ligi. Nowosolanie radzili sobie naprawdę dobrze na zapleczu PlusLigi. Ostatecznie zostali skwalifikowani na 12. lokacie w tabeli i bez zbędnych nerwów zapewnili sobie utrzymanie w TAURON 1. Lidze. Jaki cel drużyna ma wyznaczony na ten sezon?

– Przede wszystkim jako drużyna chcemy poprawić wynik z poprzedniego sezonu, a także swoją grą i postawą na boisku walczyć niezależnie od tego, kto będzie po drugiej stronie siatki. Wiem, że jesteśmy w stanie prezentować agresywną i efektywną siatkówkę. Liczę, że tych pozytywnych występów zwieńczonych zwycięstwem będzie jak najwięcej, a swoim wiernym kibicom z Nowej Soli sprawimy wiele radości przez cały okres trwania rozgrywek TAURON 1. Ligi.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved