Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Tomasz Fornal: Szkoda tego finału

Tomasz Fornal: Szkoda tego finału

fot. Klaudia Piwowarczyk

Jastrzębski Węgiel w finale Ligi Mistrzów musiał uznać wyższość ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. – Wydaje mi się, że sam mecz nie stał na jakimś niskim poziomie, poza tym trzecim setem, którego bardzo wysoko przegraliśmy. Oprócz tego walczyliśmy, nie można o naszej drużynie powiedzieć, że nie wracała z ciężkich momentów, że się nie staraliśmy, nie chcieliśmy i oddaliśmy ten finał – powiedział przyjmujący jastrzębian, Tomasz Fornal. 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel stworzyły niesamowite widowisko w finale Ligi Mistrzów. ostatecznie w tie-breaku lepsi okazali się kędzierzynianie. – To wspaniały wieczór, ale na pewno nie dla nas. Nie zapomnimy go długo, ale teraz świętować na pewno nie ma czego – mówił gorzko Tomasz Fornal i dodał: –  Wydaje mi się, że mecz mógł się podobać, bo momentami stał na wysokim poziomie. Tie-break to zawsze jest loteria, były emocje i lepiej zagrała go ZAKSA, gratulacje dla niej – podsumował przyjmujący mistrzów Polski. Ostatecznie po pełnym emocji spotkaniu lepiej poradzili sobie kędzierzynianie, którzy po raz trzeci z rzędu triumfowali w Lidze Mistrzów, choć wcześniej w finale polskiej ligi zdecydowanie lepiej poradzili sobie podopieczni Marcelo Mendeza. Od ostatniego meczu finałowego PlusLigi minęło 10 dni i sporo się zmieniło. – Nie chce już teraz o tym myśleć, wydaje mi się, że sam mecz nie stał na jakimś niskim poziomie, poza tym trzecim setem, którego bardzo wysoko przegraliśmy. Oprócz tego walczyliśmy, nie można o naszej drużynie powiedzieć, że nie wracała z ciężkich momentów, że się nie staraliśmy, nie chcieliśmy i oddaliśmy ten finał. Taki niestety już jest sport, raz się wygrywa, raz się przegrywa – skwitował Tomasz Fornal.

Pomimo porażki w finale Ligi Mistrzów, jastrzębianie mają prawo uznać sezon za udany. Wcześniej w bardzo dobrym stylu wygrali PlusLigę. – Zdajemy sobie z tego sprawę, wiemy, że ten sezon mieliśmy całkiem niezły i możemy być dumni z siebie, z całej drużyny, sztabu, bo wykonaliśmy kawał dobrej roboty, ale na pewno będzie szkoda tego finału i i będziemy nim jeszcze chwilę myśleć – nie ukrywał Tomasz Fornal.

GALERIA Z MECZU FINAŁOWEGO LM

GALERIA Z DEKORACJI

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę