Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > TL: Tie-breaki w Opolu, Policach i Wrocławiu?

TL: Tie-breaki w Opolu, Policach i Wrocławiu?

fot. Katarzyna Antczak

W piątek rozpocznie się rywalizacja w czwartej kolejce TAURON Ligi. Już w piątek ekipa z Bydgoszczy podejmować będzie drużynę prowadzoną przez Stephana Antigę. Wydaje się, że najciekawsze spotkania będziemy obserwować w sobotę w Opolu i Policach. Grot Budowlani Łódź będą podejmować siatkarki Legionovii, które na wyjeździe na pewno powalczą o punkty, choć łodzianki niejednokrotnie pokazały, że u siebie są niezwykle groźne. Mecz #VolleyWrocław – BKS BOSTIK Bielsko-Biała zapowiada się na wyrównany bój o zwycięstwo.  

 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – Developres Bella Dolina Rzeszów
Piątek, 15.10.2021, g. 17:30Ligową rywalizację czwartej kolejki otworzy spotkanie siatkarek Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz z zespołem z Podkarpacia. Podopieczne Stephana Antigi są zdecydowanym faworytem, choć w minionym sezonie bydgoszczanki stawiły opór rywalkom i uległy im dopiero po tie-break’u. Gospodynie w poprzedniej kolejce nawiązały walkę w Bielsku-Białej i zgarnęły trzy punkty. Podbudowane tym wynikiem i wysoką klasą rywala z pewnością będą chciały pokazać swoją wartość. W tegorocznych zmaganiach Developres jeszcze nie przegrał meczu, choć dwukrotnie zawody kończyły się tie-break’iem.

Typy redakcji:
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – Developres Bella Dolina Rzeszów 1:3

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę