Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > TL: Tauronligowa „trzynastka” może być interesująca

TL: Tauronligowa „trzynastka” może być interesująca

fot. FIVB

Zespołem, który odpoczywa w 13 kolejce TauronLigi będzie ŁKS Commercecon Łódź. Jak już wiemy Łódzkie Wiewióry skupią się na treningu, za to na ligowych parkietach szykują się ciekawe pojedynki w Tarnowie i Łodzi przede wszystkim. OnlyBio Pałac Bydgoszcz po raz pierwszy w sezonie będzie sobie musiał poradzić bez Moniki Gałkowskiej.

 UNI Opole – MOYA Radomka Lotnisko Radom
czwartek, 26.01, godz. 17:30
transmisja: Polsat Sport

Oba zespoły, które wybiegną na parkiet w Opolu niestety spotykają się w jednym punkcie. Oba mierzą się ze zwykłym sportowym pechem i przerażającą wręcz ilością kontuzji. Urazów w poprzednim spotkaniu z ŁKS-em doznały Lana Conceicao i Adrianna Adamek. Obie prawdopodobnie będą zdolne do gry. Czy UNI odnajdzie potrzebną siłę ataku w tak ważnym meczu? Spotkanie w czwartek jest równie istotne dla siatkarek z Radomia. Dość wyraźna porażka w meczu z Grotem Budowlanymi tylko oddaliła siatkarki Błażeja Krzyształowicza od walki w play-off. Radomka zmagała się z bardzo dużymi kłopotami w ataku, więc naprawdę ciężko przewidzieć jakim wynikiem zakończy się ten mecz.

Typ redakcji:
UNI Opole – MOYA Radomka Lotnisko Radom 3:2

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę