Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > TL: Siatkarki na ostatniej prostej fazy zasadniczej

TL: Siatkarki na ostatniej prostej fazy zasadniczej

fot. Łukasz Krzywański

Po emocjonującym turnieju finałowym TAURON Pucharu Polski siatkarki wracają do zmagań na ligowych parkietach. Przed nimi decydujące starcia, w których nie ma już miejsca na potknięcia. W przedostatniej kolejce fazy zasadniczej hitowe spotkania zobaczymy w Łodzi, gdzie ŁKS podejmie Radomkę Radom, a także w Policach, gdzie Chemik zmierzy się z Budowlanymi. Ważne spotkanie czeka natomiast kaliszanki, które zagrają z Legionovią oraz bydgoszczanki, które powalczą o punkty z Developresem.

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów

Piątek, 26.02.2021, godz. 17:30
Relacja live Strefy Siatkówki

Obie ekipy podejdą do piątkowego starcia po prawie dwutygodniowej przerwie i ważnych zwycięstwach. Rzeszowianki, podrażnione odpadnięciem z Pucharu Polski już w ćwierćfinale, zrewanżowały się Enerdze MKS Kalisz za porażkę z pierwszej rundy i wygrały u siebie 3:0. Bydgoszczanki natomiast dość niespodziewanie pokonały na wyjeździe Grot Budowlanych Łódź 3:1, co pozwoliło im pozostać w walce o ósme miejsce na zakończenie fazy zasadniczej. Aktualnie wciąż są na dziewiątej pozycji, ale tracą do wyprzedzających je kaliszanek tylko jedno “oczko”. Każdy punkt zdobyty na terenie wyżej notowanego Developresu będzie więc dla nich na wagę złota, chociaż z pewnością nie są one faworytkami.Rzeszowianki również mają o co grać – wciąż znajdują się na drugim miejscu, mając tyle samo punktów i o jeden rozegrany mecz mniej niż Radomka. By wyprzedzić rywalki i podejść do play-offów z pierwszego miejsca potrzebne im są zwycięstwa i najlepiej trzy punkty w każdym z pozostałych spotkań, jeśli nie chcą liczyć na wpadki radomianek. Podopieczne trenera Stephane’a Antigi koncentrują się już jednak na najważniejszej części sezonu. – Teraz mieliśmy długi okres bez spotkań ligowych, dzięki czemu skupiliśmy się na technicznych aspektach oraz części strategicznej przed play-off. Oczywiście pozostały nam trzy spotkania do końca rundy i nie lekceważymy przeciwników, lecz staramy się już myśleć o najważniejszych rozgrywkach – przyznała przyjmująca Developresu Alexandra Lazić.

Typ redakcji: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów 1:3

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę