Strona: 3

Energa MKS Kalisz – #VolleyWrocław

Sobota, 21.10.2023, g.19:00

transmisja: Polsat Box Go

Oba zespoły mają za sobą dość nieudane pojedynki w drugiej kolejce. Zespół z Wrocławia przegrał seta w meczu z BKS-em jednego seta w stosunku 8:25. Znając waleczność wrocławskiej drużyny podopieczne Michała Maska będą dodatkowo zmotywowane, żeby udowodnić sobie, że to był tylko wypadek przy pracy. Zespół z Kalisza zaś przekonał się dość boleśnie o tym jaką siłą dysponuje Ann Kalandadze. – Każda z nas powinna przemyśleć to, co wydarzyło się w Rzeszowie. Taki jednak jest sport. Trzeba pogodzić się z porażką i wziąć ją na klatę. Musimy wrócić do ciężkiej pracy, aby w kolejnych spotkaniach zdobywać punkty i odnosić zwycięstwa – mówiła rozgrywająca z Kalisza, Alicja Grabka. Kaliscy kibice mogą się więc szykować na bardzo ciekawy pojedynek.