Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > TL: Ostatnia kolejka w tym roku

TL: Ostatnia kolejka w tym roku

fot. Michał Szymański

W piątek siatkarki TAURON Ligi rozpoczną ostatnie ligowe zmagania w tym roku. Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Łodzi, gdzie ŁKS Commercecon podejmie E.Leclerc Moya Radomkę Radom. Korespondencyjny bój o święta na fotelu lidera stoczą Grupa Azoty Chemik Police i Developres Bella Dolina Rzeszów. Bardzo ciekawie będzie również w meczach drużyn z dolnej części tabeli – tam każdy punkt jest na wagę złota, szczególnie urwany silniejszym przeciwnikom.

 Energa MKS Kalisz – Developres BELLA DOLINA Rzeszów
piątek, 17.12, godz. 17:30

Developres jedzie do Kalisza po trzy punkty i będzie z niecierpliwością czekał na doniesienia z Bielska-Białej, gdzie potknięcie lidera może spowodować zmianę miejsca na czele tabeli. Najpierw jednak podopieczne Stephana Antigi muszą wygrać spotkanie z ósmą drużyną ligowego zestawienia. Zadanie wydaje się proste, ale zważywszy na to, że siatkarki Adama Czekaja podejdą do tego meczu zbudowane wygraną z ŁKS-em Commercecon na wyjeździe, wcale nie jest powiedziane, że rzeszowianki czeka spacerek. W piątek okaże się czy dyspozycja MKS-u z poprzedniej kolejki to tylko jednorazowy wyskok, czy też już wymierny efekt pracy nowego szkoleniowca. Jeżeli Developres nie popełni błędów, które mu się przytrafiają i nie będzie tracił koncentracji podczas meczu, to wywiezie z Kalisza komplet oczek, w innym wypadku pachnie tie-breakiem na kilometr.

Typ redakcji:
Energa MKS Kalisz – Developres BELLA DOLINA Rzeszów 1:3

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę