Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > TL: Kolejka pod znakiem rachunków do wyrównania

TL: Kolejka pod znakiem rachunków do wyrównania

14. kolejka rozgrywek TAURON Ligi rozpocznie się jeszcze przed przerwą świąteczno-noworoczną, a zakończy dopiero 6 stycznia. Podczas pierwszej części sezonu zasadniczego padły zaskakujące wyniki. DPD Legionovia Legionowo pokonała Grota Budowlanych Łódź bez straty seta, a Energa MKS Kalisz po pasjonującym meczu wywiozła z Łodzi dwa punkty pokonując 3:2 ŁKS Commercecon Łódź. Pora na rewanż?

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – BKS BOSTIK Bielsko-Biała

Piątek, 18 grudnia g.17:30
Transmisja: Polsat Sport

Rywalizacja w 14. kolejce rozpocznie się w Bydgoszczy. BKS BOSTIK Bielsko-Biała przyjeżdża walczyć o cenne punkty. Podopieczne Bartłomieja Piekarczyka w poprzedniej kolejce przegrały na swoim boisku 0:3 z Energą MKS Kalisz. Gospodynie zaś ze względu na przypadki koronawirusa w zespole z Piły mogły nieco dłużej potrenować. Wcześniej po zaciętej walce przegrały 1:3 z E.Leclerc Moya Radomką Radom. Gdy oba zespoły spotkały się po raz pierwszy dopiero tie-break musiał wyłonić zwycięzcę. Co przyniósł wydłużony okres treningów?

Typ Redakcji: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – BKS BOSTIK Bielsko-Biała: 1:3