Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > TL: Derby Łodzi i starcie w Rzeszowie hitami 18. kolejki

TL: Derby Łodzi i starcie w Rzeszowie hitami 18. kolejki

Strona: 5

DPD Legionovia Legionowo – Enea PTPS Piła

Poniedziałek, 1.02.2021, godz. 20:30

Transmisja: Polsat Sport

Na zakończenie 18. kolejki legionowianki podejmą Eneę PTPS Piła. Dla gospodyń będzie to ważne starcie w kontekście przełamania się po bolesnych porażkach z Chemikiem Police 0:3 w Pucharze Polski oraz 1:3 z Radomką Radom na ligowych parkietach, a także umocnienia się na 8. pozycji w tabeli. – Pierwszy set to było światełko w tunelu, bo w końcu zagrałyśmy na wysokim poziomie, fajnie taktycznie i technicznie. To daje nadzieję, że nastąpi w nas przełamanie. Na pewno brakuje nam utrzymania tego poziomu przez cały mecz. Jeden set to za mało, żeby myśleć o zwycięstwach. Cieszy jednak, że udało nam się przynajmniej w części meczu zagrać dobrze, bo tego szukałyśmy od kilku miesięcy – mówiła po meczu z Radomką rozgrywająca Legionovii Alicja Grabka. Jej zespół nie powinien mieć problemów z pokonaniem ostatnich w tabeli pilanek, które od początku sezonu wygrały tylko jedno spotkanie i zdobyły cztery punkty. Co prawda ostatnio zwyciężyły w Pucharze Polski i awansowały do ćwierćfinału, jednak mierzyły się z pierwszoligowcem z Nowego Dworu Mazowieckiego. Na wygraną z lepiej prezentującymi się legionowiankami może im nie starczyć sił, szczególnie, że zespół wciąż występuje w mocno okrojonym składzie.

typ redakcji: DPD Legionovia Legionowo – Enea PTPS Piła 3:0

Mecz #VolleyWrocław z Energą MKS Kalisz został rozegrany awansem 27 października 2020. Kaliszanki triumfowały 3:1.