Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > TL: Czy czeka nas kolejka małych niespodzianek?

TL: Czy czeka nas kolejka małych niespodzianek?

fot. Michał Szymański

Nie można jeszcze mówić o wkraczaniu w decydującą fazę sezonu zasadniczego, ale z kolejki na kolejkę tabela coraz bardziej się klaruje i już niebawem powoli będzie można prognozować dalsze losy zespołów TAURON Ligi. Wydawałoby się, że w najbliższej kolejce większość spotkań ma swoich żelaznych faworytów, ale przekornie przewidujemy, że nie obejdzie się bez niespodzianek, a największy potencjał do niespodziewanych rozwiązań upatrujemy w meczach Legionovii z Budowlanyni i Radomki z UNI Opole. Ciekawie może być też w Łodzi, a z kolei po raz pierwszy w nowym roku będziemy mieli okazję oglądać zespoły z Wrocławia i Kalisza, których forma jest na razie sporą niewiadomą.

  

Developres BELLA DOLINA Rzeszów – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

piątek, 14.01, godz. 19:00

 

Developres i Pałac będą przystępować do piątkowego spotkania w biegunowo różnych nastrojach. Rzeszowianki pokazały w Łodzi swoją moc i dość gładko pokonały ŁKS Commercecon Łódź 3:0. Siatkarki z Bydgoszczy natomiast nie zdobyły nawet punktu u siebie z BKS-em BOSTIK Bielsko-Biała, choć miały ku temu sporą okazję, a mecz był cały czas na styku. Tym samym podopieczne Alessandro Lodiego już raczej definitywnie mogą porzucić myśl o awansie do ósemki, natomiast dużo bardziej realna jest zacięta walka z Jokerem o utrzymanie. Do składu Developresu powraca po długiej rehabilitacji Marta Krajewska i choć trudno spodziewać się, że zobaczymy ją na boisku od pierwszych minut, to z pewnością jest to zastrzyk pozytywnej energii dla całego zespołu. Nie przewidujemy, żeby bydgoszczanki mogły pokusić się o niespodziankę w Rzeszowie. Malutką szansę na wygranie choćby seta widzimy w tendencji Developresu do chwilowych dekoncentracji w meczach z teoretycznie słabszym przeciwnikiem, ale nawet jeżeli taka nastąpi, to według nas maksymalnie może to dać Pałacowi jednego seta.

Typ redakcji:
Developres BELLA DOLINA Rzeszów – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 3:1

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę