Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > TL: Ciekawe mecze w środku tabeli

TL: Ciekawe mecze w środku tabeli

fot. Michał Szymański

Przed nami piąta kolejka spotkań TAURON Ligi. Do najciekawszych zmagań na szczycie tabeli jeszcze tym razem nie dojdzie, ale kilka meczów w środku stawki zapowiada się całkiem interesująco. Szczególnie w spotkaniach w Tarnowie i Kaliszu trudno jednoznacznie wskazać faworyta.

 Grot Budowlani Łódź – Grupa Azoty Chemik Police
piątek, 25.11, godz. 17:30
transmisja: Polsat Sport

W Łodzi Grot Budowlani podejmą mistrza Polski. Dla Grupy Azoty Chemika Police po wolnym rozkręcaniu się sezonu przyszedł czas bardzo intensywnego grania. Po środowym meczu pucharowym w Nowym Dworze Mazowieckim zmierzą się z Budowlanymi, a cztery dni później odrobią zaległości w Opolu, by wrócić do ligowego rytmu, ale już przeplatanego Ligą Mistrzyń. Na pewno więc dla policzanek ważne będą zwycięstwa jak najmniejszym nakładem sił i rotacja składu. Z kolei Budowlani po fatalnym początku sezonu, powoli pokazują swój potencjał, ale wydaje się, że to jeszcze zbyt mało, żeby urwać punkty Chemikowi, choć na seta powinno wystarczyć.

Typ redakcji:
Grot Budowlani Łódź – Grupa Azoty Chemik Police 1:3

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę