Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Tine Urnaut wyląduje na Śląsku?

Tine Urnaut wyląduje na Śląsku?

fot. Katarzyna Antczak

Jak donosi włoski dziennikarz Gian Luca Pasini, Tine Urnaut jest bliski przenosin do Jastrzębskiego Węgla. Reprezentant Słowenii broni aktualnie barw włoskiej ekipy Power Volley Milano.

O ewentualnym powrocie Urnauta do PlusLigi mówi się od wielu miesięcy. Utytułowany siatkarz był łączony między innymi z przenosinami do Asseco Resovii Rzeszów. Jak jednak donosi Pasini, wygląda na to, że Urnaut co prawda wróci do Polski, ale nie do Resovii, a do Jastrzębskiego Węgla.Urnaut grał już w PlusLidze w sezonie 2010/2011, kiedy bronił barw ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Następnie wyjechał do Włoch, gdzie grał w ekipach Umbria Volley, Volley Callipo czy Trentino Volley. Występował też w Turcji, Katarze czy Chinach, a w 2020 roku ponownie wrócił do Włoch, podpisując kontrakt z Power Volley Milano.

*Cały artykuł w serwisie Polsatu Sport

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę