Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Tine Urnaut: Wciąż musimy naprawić kilka drobiazgów

Tine Urnaut: Wciąż musimy naprawić kilka drobiazgów

fot. Klaudia Piwowarczyk

Reprezentacja Słowenii ma za sobą dwa spotkania w fazie grupowej mistrzostw świata. Słoweńcy wygrali 3:0 Kamerunem i przegrali 2:3 z Francuzami. Dziś wieczorem zamkną fazę grupową meczem przeciwko Niemcom. – Brak sparingów staraliśmy się zrekompensować najsilniejszą formacją, będąc nieugiętymi i walcząc od pierwszego do ostatniego punktu – powiedział po drugim meczu Tine Urnaut.

Teraz wiemy, że możemy grać z każdym, ale wciąż musimy naprawić kilka drobiazgów, aby pokonać przeciwnika na wysokim poziomie, takiego jak Francja – dodał kapitan reprezentacji Słowenii po niedzielnym meczu.Chcemy wygrywać kolejne mecze, to jest więcej niż jasne – zapowiedział Tine Urnaut.Jedyna różnica między nami a Francuzami polega na tym, że wykorzystali swoje szanse na odwrócenie gry, podczas gdy my nie wykorzystaliśmy naszych w ostatnich dwóch piłkach do wygrania czwartego seta. To te małe rzeczy, o których zawsze mówię. Ale myślę, że wciąż mamy wystarczającą ilość rezerw, aby kontynuować mistrzostwa.

We wtorek o godzinie 20:30 Słoweńcy zmierzą się z reprezentacją Niemiec.

źródło: 24ur.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę