Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Tine Urnaut odchodzi z Zenita Sankt Petersburg

Tine Urnaut odchodzi z Zenita Sankt Petersburg

fot. Klaudia Piwowarczyk

Szerokim echem odbiło się podpisanie kontaktu Tine Urnauta z Zenitem Sankt Petersburg. Reprezentant Słowenii miał bowiem w sezonie 2021/2022 reprezentować Jastrzębski Węgiel, podpisał nawet z polskim klubem umowę. Postanowił ją jednak zerwać i ostatecznie ostatni sezon spędził w Rosji. Po zakończonej rywalizacji klub pożegnał słoweńskiego przyjmującego.

Po zakończeniu rozgrywek w lidze rosyjskiej Tine Urnaut nie będzie miał zbyt wiele czasu na odpoczynek, bowiem został powołany do reprezentacji Słowenii.Siatkarze tego kraju będą przygotowywać się do meczów Ligi Narodów w Lublanie, gdzie 20 i 21 maja zmierzą się z Chorwacją w meczach kontrolnych. Następnie zagrają w Serbii i Bułgarii, a pierwszy turniej VNL rozegrany zostanie w Brazylii.Potem wystąpią na Filipinach oraz w Polsce (w Gdańsku), gdzie turniej odbędzie się od 5 do 10 lipca. Wielki finał VNL rozpocznie się 18 lipca w Bolonii. Słoweńcy osiągną szczyt sezonu między 26 sierpnia a 11 września, kiedy Słowenia i Polska wspólnie zorganizują mistrzostwa świata. Reprezentacja mężczyzn wystąpi na nich po raz drugi, w 2018 roku Słoweńcy zajęli 12. miejsce.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę