Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Tine Urnaut: Koledzy z reprezentacji zachwalali Jastrzębski Węgiel

Tine Urnaut: Koledzy z reprezentacji zachwalali Jastrzębski Węgiel

fot. Katarzyna Antczak

Tine Urnaut po dziesięciu latach znowu zagra w polskim klubie. Po raz pierwszy w naszej lidze reprezentował barwy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, a w przyszłym sezonie Słoweniec zagra w Jastrzębskim Węglu. 

Główny powód, dla którego postanowiłem podpisać kontrakt z Jastrzębskim Węglem, to wysokie ambicje tego klubu. Takie podejście mnie również motywuje. Rozmawiałem z moimi kolegami z reprezentacji, którzy grali w tym zespole i oni zachwalali klub, podkreślając, że jest dobrze zorganizowany i ambitny. Ja jako zawodnik chcę też prezentować się jak najlepiej indywidualnie i zespołowo – powiedział Urnaut.Siatkarz chciałby również znów doświadczyć meczów z polskimi fanami. – Mam nadzieję, że przed nami dobry sezon, a przede wszystkim, że kibice wrócą do hal. Życzyłbym sobie, żebyśmy mogli wspólnie przeżywać wspaniałe momenty, które zapamiętamy na zawsze. 

źródło: Jastrzębski Węgiel - YouTube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę