Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Terminarz meczów towarzyskich reprezentacji Polski

Terminarz meczów towarzyskich reprezentacji Polski

fot. Aleksandra Twardowska

Poznaliśmy dokładny terminarz meczów towarzyskich, które rozegrają reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn w ramach przygotowania do tegorocznej Ligi Narodów. Panowie zmierzą się w dniach 13-14 maja z Belgami, natomiast panie w dniach 15-16 maja z Bułgarkami. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w Łodzi.

Zarówno reprezentacja Polski mężczyzn, jak i kobiet rywalizować będą w tym roku w Lidze Narodów, która zostanie rozegrana w formie „bańki” we włoskim Rimini. Siatkarze rozpoczęli już przygotowania do tej imprezy w Spale, natomiast siatkarki w Szczyrku, a w ich ramach zagrają w meczach towarzyskich w Łodzi.Poznaliśmy już dokładny terminarz tych spotkań. Najpierw Polacy zmierzą się z reprezentacją Belgii. Pierwsze starcie odbędzie się w czwartek, 13 maja, o godzinie 20:30, natomiast drugie w piątek,14 maja, o godzinie 17:00. Panie zagrają dwukrotnie z reprezentacją Bułgarii. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w sobotę, 15 maja, o godzinie 14.45. Drugie spotkanie odbędzie się dzień później, 16 maja, również o godzinie 14.45.

Będą to ostatnie sprawdziany dla obu reprezentacji przed rozpoczęciem Ligi Narodów. Ze względu na panujące w kraju obostrzenia związane z pandemią koronawirusa mecze zostaną rozegrane bez udziału publiczności, jednak wszystkie będą transmitowane przez telewizję Polsat Sport.

źródło: opr. własne, pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę