Strona główna » Mistrzostwa świata siatkarzy. Gdzie i kiedy oglądać mecze 1/8 finału? [plan transmisji]

Mistrzostwa świata siatkarzy. Gdzie i kiedy oglądać mecze 1/8 finału? [plan transmisji]

inf. własna

fot. volleyball.world

Mistrzostwa świata mężczyzn wkraczają w fazę pucharową. W grze o medale pozostało już tylko 16 ekip. Od soboty, 20.09 do wtorku, 23.09 potrwa etap 1/8 finału. On wyłoni grono ćwierćfinalistów. Reprezentacja Polski siatkarzy o awans do kolejnej fazy zagra z Kanadą. Ten mecz odbędzie się w sobotę o godz. 14:00 czasu polskiego. Wszystkie spotkania będzie można obejrzeć w Polsacie Sport 1 i w Polsacie Sport Extra 2, a mecz z udziałem Polaków również w otwartym Polsacie. Z kolei online każdy pojedynek będzie dostępny na Polsat Box Go.

Reprezentacja Polski nie będzie musiała czekać

Polacy swój pierwszy mecz fazy pucharowej rozegrają już pierwszego dnia, czyli w sobotę, 20.09 o godz. 14:00 czasu polskiego. Zanim reprezentacja Polski i Kanady wybiegną na parkiet, od 9:30 będą rywalizowali Turcy oraz Holendrzy. To któryś z zespołów z tej pary będzie ewentualnym przeciwnikiem Polaków w ćwierćfinale, o ile biało-czerwoni wygrają swój pojedynek. Na tym etapie mistrzostw świata kibice będą świadkami kilku bardzo interesujących potyczek.

Na pewno warto obserwować starcie Włochów i Argentyńczyków. To może być potencjalny rywal naszej reprezentacji w półfinale turnieju. Ten mecz odbędzie się w niedzielę, 21.09 od 9:30. Równie ciekawie zapowiadają się spotkania – USA – Słowenia oraz Serbia – Iran. Te potyczki odbędą się dopiero w kolejnych dniach. Poniżej prezentujemy pełny harmonogram meczów wraz z planem transmisji. Strefa Siatkówki z każdego starcia 1/8 finału przeprowadzi relację live – punkt po punkcie.

Terminarz i transmisje

Mistrzostwa świata mężczyzn 2025 – 1/8 finału

Filipiny (20-23 września)

sobota, 20 września

  • godz. 09:30 – Turcja – Holandia – Transmisja od 09:15 na kanale – Polsat Sport 1, Polsat Sport Extra 2 oraz na platformie Polsat Box Go
  • godz. 14:00 Polska Kanada – Transmisja od 13:45 na kanale – Polsat Sport 1, Polsat Sport Extra 2  i w otwartym Polsacie oraz na platformie Polsat Box Go (studio przedmeczowe na kanałach: Polsat Sport 1 i Polsat Sport Extra 2 od godz. 12:00)

niedziela, 21 września

  • godz. 09:30 – Argentyna – Włochy – Transmisja od 09:15 na kanale – Polsat Sport 1, Polsat Sport Extra 2 oraz na platformie Polsat Box Go
  • godz. 14:00 – Belgia Finlandia – Transmisja od 13:45 na kanale – Polsat Sport 1, Polsat Sport Extra 2  oraz na platformie Polsat Box Go (studio przedmeczowe na kanałach: Polsat Sport 1 i Polsat Sport Extra 2 od godz. 12:30)

poniedziałek, 22 września

  • godz. 09:30 – Bułgaria – Portugalia – Transmisja od 09:15 na kanale – Polsat Sport 1, Polsat Sport Extra 2 oraz na platformie Polsat Box Go
  • godz. 14:00 – USA Słowenia – Transmisja od 13:45 na kanale – Polsat Sport 1, Polsat Sport Extra 2 i oraz na platformie Polsat Box Go (studio przedmeczowe na kanałach: Polsat Sport 1 i Polsat Sport Extra 2 od godz. 12:00)

wtorek, 23 września

  • godz. 09:30 – Tunezja – Czechy – Transmisja od 09:15 na kanale – Polsat Sport 1, Polsat Sport Extra 2 oraz na platformie Polsat Box Go
  • godz. 14:00 – Serbia Iran – Transmisja od 13:45 na kanale – Polsat Sport 1, Polsat Sport Extra 2 oraz na platformie Polsat Box Go (studio przedmeczowe na kanałach: Polsat Sport 1 i Polsat Sport Extra 2 od godz. 12:00)

Zobacz również:

Wyniki fazy pucharowej mistrzostw świata mężczyzn 2025

PlusLiga