Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Taylor Sander: Mieliśmy dobrą energię

Taylor Sander: Mieliśmy dobrą energię

fot. Klaudia Piwowarczyk

Amerykanie rozpoczęli igrzyska olimpijskie dobrym występem, pokonując Francję 3:0. – To igrzyska olimpijskie i myślę, że jesteśmy naprawdę przygotowani na poziom energii potrzebnej do rywalizacji – powiedział trener John Speraw. – Jest inaczej i chłopaki to wiedzą. Nauczyliśmy się tego na własnej skórze. To jest zespół weteranów.

W pierwszym meczu dobrze zaprezentował się Torey DeFalco. – Tego właśnie od niego potrzebujemy – powiedział Taylor Sander. – Robi wiele wyjątkowych rzeczy. Wiem, że igrzyska olimpijskie to duża scena, ale robiliśmy to przez całe życie i musimy tylko zrozumieć, że nie musimy robić nic specjalnego. Po prostu musimy robić to, co robimy na co dzień w praktyce i myślę, że on to zrobił. Jest świetnym graczem, ma świetlaną przyszłość i cieszę się, że mamy go w naszym zespole – komplementował kolegę.Dobrze jest zacząć w ten sposób – dodał Sander. – Wiedzieliśmy trzy tygodnie temu, że nie jesteśmy tak dobrzy. Włożyliśmy dużo ciężkiej pracy, wierzyliśmy w nasze systemy i to było kluczowe. Myślę, że w tym meczu mieliśmy większy komfort. Pokazaliśmy to w sposób w jaki graliśmy razem. Mieliśmy dobrą energię, a potem po prostu zrobiliśmy to, co robiliśmy przez ostatnie trzy tygodnie w treningu. Pracuj nad każdym punktem i postępuj zgodnie z raportem skautingowym – myślę, że była to demonstracja tego, co robimy.

źródło: inf. własna, usavolleyball.org

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Igrzyska Olimpijskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę