Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Taylor Averill już w Olsztynie

Taylor Averill już w Olsztynie

fot. Indykpol AZS Olsztyn

W ostatni dzień sierpnia do przygotowań Indykpolu AZS Olsztyn dołączył Taylor Averill. Nowy środkowy olsztynian wcześniej brał udział w Lidze Narodów, a także walczył o miejsce w składzie na Igrzyska Panamerykańskie. 

Taylor Averill dołączył do drużyny Indykpolu AZS Olsztyn w ostatni dzień sierpnia. Amerykański środkowy przebywał na zgrupowaniach reprezentacji USA. Na przełomie maja i czerwca brał udział w Lidze Narodów, a potem brał udział w selekcji kadry na Igrzyska Panamerykańskie. Ostatecznie Averill na drugą imprezę nie otrzymał powołania, a po załatwieniu wszelkich formalności, pod koniec sierpnia dołączył do olsztyńskiej drużyny.– Mój lot trwał prawie 22 godziny. Czuję się jednak bardzo dobrze – udało mi się trochę odespać podróż i we wtorkowy poranek zameldowałem się na treningu. Jestem podekscytowany pracą z nowymi kolegami – każdy z nich jest bardzo miły i sympatyczny. Jestem gotowy do ciężkiej pracy! – stwierdził amerykański środkowy akademików z Olsztyna. Pierwszą okazją na zobaczenie Taylora Averilla w akcji będą spotkania sparingowe z Treflem Gdańsk w Elblągu. Początek piątkowego boju o godzinie 18:00, a sobotniego – o godzinie 12:30.

źródło: Indykpol AZS Olsztyn - materiały prasowe

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę