Strona główna » #VolleyWrocław przedłużył kolejny kontrakt

#VolleyWrocław przedłużył kolejny kontrakt

#VolleyWrocław – Facebook

fot. Łukasz Krzywański

#VolleyWrocław długo kazał swoim kibicom czekać na oficjalne informacje o składzie na sezon 2026/2027. W końcu jednak wrocławski klub TAURON Ligi Kobiet zaczął ogłaszać nazwiska zawodniczek. Kolejną siatkarką, która zostaje w klubie, jest libero Martyna Wysoczańska.

#VolleyWrocław rozpoczął informowanie o składzie na sezon 2026/2027 od bomby transferowej. Do klubu dołączyła rozgrywająca Marlena Kowalewska. Następnie włodarze wrocławskiego klubu postawili na przedłużanie kontraktów. W drużynie zostają dwie środkowe – Natalia Dróżdż i Emilia Kaczmarzyk. Teraz do tego grona dołączyła libero.

Wychowanka na dłużej we Wrocławiu

Drugi rok z rzędu w #VolleyWrocław zagra Martyna Wysoczańska. Dwudziestoletnia libero od początku związana jest z wrocławskim klubem. Wcześniej rozwijała swoje umiejętności w grupach młodzieżowych i występowała w II lidze. Siatkarka w poprzednim sezonie zadebiutowała w TAURON Lidze. Pełniła rolę zmienniczki Aliki Lutsenko (Ukrainka po sezonie przeszła do Stali Mielec). Pojawiła się na boisku tylko w 9 meczach (30 setów).

Po zebraniu pierwszych szlifów na parkietach ekstraklasy, czas na kolejny krok w seniorskiej karierze. Ogromnie się cieszymy, że ta utalentowana libero, która reprezentowała nasze grupy młodzieżowe, będzie dalej rozwijać skrzydła we Wrocławiu – napisano na łamach mediów społecznościowych klubu.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi Kobiet

PlusLiga

  • Wicemistrz świata dołączył do Asseco Resovii!

    Wicemistrz świata dołączył do Asseco Resovii!

  • Koniec z PlusLigą! Jeden sponsor bierze wszystko!

    Koniec z PlusLigą! Jeden sponsor bierze wszystko!

  • Polska Siatkówka przedłuża umowę na kolejne lata! Blisko 30 lat współpracy

    Polska Siatkówka przedłuża umowę na kolejne lata! Blisko 30 lat współpracy